Oliebrander rond bloem motief
Oliebranders worden als volg gebruikt:
U druppelt 2-3 druppels ( gemixed met water voor het beste effect) op het schaaltje. Steek vervolgens het theelichtje aan en plaatst het onder het schaaltje. Door de kaars wordt het olie ( met water) verdampt. Hierdoor krijgt u een lekkere geur in de omgeving van de brander.
Tip:
Wanneer u het water achterwege laat zal de olie verbranden, minder lekker ruiken en een veel te sterke geur verspreiden.
Wat u misschien ook wilt weten

Wat is Reiki Reiki betekent Universele Levensenergie. Reiki is een vorm van werken met universele energie. Reiki is wat op natuurlijke manier gebeurt. In deze vorm wordt de energie doorgegeven via de handen. Degene die de hand oplegt
Lees verder
Behandeling
Tarieven van een behandeling : Intake gesprek van een half uur is Gratis. Reikibehandeling en Voetreflex behandeling van 1 uur € 60,00
Lees verder
Klachten die behandeld kunnen worden
Welke klachten komen voor behandeling in aanmerking? Omdat Reiki het zelfgenezende vermogen aanwakkert, kunt u in principe voor elke ziekte of aandoening bij een Reikibehandelaar terecht. U kunt onder meer baat hebben van Reiki wanneer u last heeft van: 
Lees verder